OOV / PTA 2017

OOV / PTA 2017

Paul Roos OOV streef daarna om:

  • as hoofdoel ‘n diens te lewer aan besoekers en ouers tydens ons sportdae by Markötter;
  • ouers betrokke te kry om te kom help met die verkope en/of voorbereidings tydens tuiswedstryde;
  • ‘n gees van ondersteuning, trots en entoesiasme te skep waar ouers vriendskapbande vorm;
  • ontvanklik te wees vir enige vrae en/of voorstelle, skakel asb jou graadverteenwoordiger;
  • saam te werk as trotse ouers om elke jaar ‘n sukses van ons geleenthede te maak;

Sodra die sportprogram vir die naweek ontvang is, sal die klasverteenwoordiger (indien dit u klas se beurt is) u kontak sodat u kan bepaal wanneer u beskikbaar sal wees om te help maar steeds u seun(s) se wedstryd kan bywoon.

Voorsitter: Annelie Blomerus
annelie.blomerus@gmail.com
084 951 7139

Sekretaresse / Finansies: Marelize de Villiers
marelize@diy-metrics.com
072 659 7966

Graad 8: Gloudine Kriel
Pannekoek & Koffie
gloudinekriel@gmail.com
082 496 5043

Graad 9: Leigh Elvidge
Hamburgers ens
elvidgeleigh@gmail.com
082 734 1494

Graad 10: Nelmarie Fourie
Snoepie
nelmarie.fourie@pwc.com
082 824 5476

Graad 11: Simone das Neves
Matriekafskeid
SimoneD@nedbank.co.za
082 922 8002

Graad 12: Aletta Theron
Onthaal van gaste
aletta@theron.io
083 268 4123

PRG Verteenwoordiger: Helene van Wyk
helene@paulroos.co.za
082 851 0833

‘n Hoërskoolloopbaan van die seuns is net 5 jaar van die 12 skooljare, ‘n kort tydjie wat ons die kans het om as ouers betrokke te wees by hulle aktiwiteite en skoolomgewing.

Ons hoop ons kan daarop staatmaak dat u hierdie kans sal aanneem en kom betrokke raak by ons om in te skakel en mekaar tussendeur leer ken.